wtorek, 10 listopada 2015

CHANGES

Naprawdę długo mnie tutaj nie było...Ale mam nadzieję,że się to zmieni.Naprawdę sporo się zmieniło...Jak mogliście zauważyć,usunęłam wszystkie posty...No...Prawie wszystkie,gdyż zostawiłam tylko te ze stylizacjami.I właśnie dlatego postanowiłam wrócić do mojego świata.Świata w którym czułam się naprawdę dobrze,ii...Którego zaczęło mi brakować.Postanowiłam wrócić do blogosfery z nowymi pomysłami i postanowieniami.Pora wziąć się za siebie i coś zmienić!A co mam zamiar zrobić?
Podobają wam się zdjęcia?

Zaczynam coś nowego...Coś co nie pojawiało się tak licznie na moim blogu.A mianowicie co?Właśnie to.Zdjęcia.
Zaczęłam zdawać sobie sprawę,że bardzo mnie to interesuje.Czasami latam z aparatem i ciągle robię jakieś fotki.Lubię to.Postanowiłam,że na tym blogu będzie teraz dużo moich autorskich zdjęć.Ale nie martwcie się...Będą także zdjęcia na których ja będę.Ale o tym za chwilę.
Zastanawiam się,czy nie związać z tym przyszłości,aczkolwiek nadal mam wątpliwości. ;) Na razie chcę się sprawdzić.Zobaczyć,jak to mi wyjdzie oraz,najważniejsze,czy spodobają się one ludziom.Dlatego,proszę piszcie mi co o nich sądzicie i oczywiście,jeśli wam się spodobają to również obserwujcie.

Stylizacje,moda,uroda...Co z tymi wszystkimi postami na te tematy,które tutaj dodawałam?Nie zostawię tego,ponieważ nadal się tym interesuje.Ale jednak nie będzie tego dużo.Może sporadycznie,jeśli będę miała wam coś ciekawego do przekazania lub polecenia.A poza tym,już od dawna chciałam spróbować założyć kanał na youtube i właśnie w takich krótkich filmikach opowiadać wam o przeróżnych rzeczach.Niestety na razie nie mam na to warunków i do końca nie jestem przekonana czy się do tego nadaje.Oczywiście jeśli się jednak na to zdecyduje,to wtedy pojawi się tutaj,gdzieś między postami jakaś wzmianka na ten temat.

Jeśli chodzi o stylizacje,to oczywiście tutaj ZOSTAJĄ! :) Uwielbiam modę,dlatego też te moje "wymysły" będę wam tutaj pokazywać.

Zapraszam was również na mój INSTAGRAM gdzie możecie oglądać zdjęcia trochę inne niż tutaj(no albo podobne :p )

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

"Dziękuję za miłe komentarze"
"Zostawiajcie linki do swojego bloga"
"Staram się odwiedzić każdy wasz blog"
"Jeśli spodoba ci się mój blog to zaobserwuj!!!Będzie mi bardzo miło"